Tragiczna śmierć pod kołami pociągu. Kobieta nie miała żadnych szans

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Tragiczna śmierć pod kołami pociągu. Kobieta nie miała żadnych szans

Tragedia w Łukowie

Tragiczna śmierć pod kołami pociągu. Kobieta nie miała żadnych szans

2023-03-30 21:43

Kobieta zginęła pod kołami pociągu towarowego. Do tragicznego wypadku doszło w czwartek wieczorem na przejeździe kolejowym na ul. Jana Pawła II w Łukowie. Na miejscu pracują służby i prokurator. Przejazd jest zamknięty, występują również utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Jak poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową asp. szt. Marcin Jóźwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, do wypadku doszło około godziny 19:00 na strzeżonym przejeździe kolejowym.

- Z ustaleń policjantów wynika, że pociąg towarowy potrącił kobietę. Niestety doznała rozległych obrażeń ciała i zmarła na miejscu – mówi asp. szt. Jóźwik. Jak dodał, ze wstępnych informacji wynika, że przejazd kolejowy był w tym czasie zamknięty.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy ustalają szczegóły tragicznego zdarzenia.

Zarówno ul. Jana Pawła II, jak i szlak kolejowy są w tym miejscu zablokowane. Ruch samochodów odbywa się objazdami. Występują również utrudnienia w kursowaniu pociągów. Jak informuje rzecznik PKP PLK Karol Jakubowski, w związku ze wstrzymaniem ruchu pociągów między stacjami Łuków a Okrzeja, wprowadzono komunikację autobusową dla pasażerów.

- Komisja wyjaśni okoliczności tego zdarzenia - dodaje rzecznik PKP PLK.

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Pusty dworzec PKP w Przemyślu