Inauguracja roku akademickiego w WSNS w Lublinie

i

Autor: Jakub Markiewicz Inauguracja roku akademickiego w WSNS w Lublinie

Studia w Lublinie: Inauguracja roku akademickiego w WSNS [ZDJĘCIA]

2015-10-08 19:19

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie właśnie rozpoczęła rok akademicki. W trakcie inauguracji studenci mogli posłuchać także wykładu znanej z ekranu Patrycji Hurlak. Aktorka opowiadała o swoim życiu i poszukiwaniu szczęścia. 

Spotkanie ze studentami rozpoczęła rektor dr Emilia Żerel. - Wiedza bardzo się liczy, ale równie ważne jest nauczenie studentów kompetencji miękkich jak kreatywność, komunikatywność, elastyczność, inicjatywa, współpraca czy zarządzanie czasem. Człowiek kształci się przez całe życie i często zdarza się, że młody człowiek kończąc uczelnię nie potrafi poradzić sobie w życiu. Uważa, że lata studiów są zmarnowanym czasem. Przykładamy dużą uwagę do rozwoju osobowości studentów, do odkrywania ich potencjału oraz talentów. Dzięki temu to właśnie na uczelni rozpoczyna się ich przyszłość - mówiła rektor Żerel.

W trakcie inauguracji studenci pierwszego roku składali ślubowanie. Wręczono także nagrody za najlepsze osiągnięcia żaków. Z kolei studenci przyznali swoje wyróżnienia dla najlepszych wykładowców. 

Zobaczcie zdjęcia z inauguracji roku akademickiego w WSNS