Stoczek. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne! Wypadły z Kii Rio, która złamała słup energetyczny [ZDJĘCIA]

2021-04-05 13:33 Michał Michalak
Stoczek. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne! Wypadły z Kii Rio, która złamała słup energetyczny [ZDJĘCIA]
Autor: KP PSP w Radzyniu Podlaskim Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne - to bilans wypadku, do którego doszło w poniedziałek wielkanocny w Stoczku w gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim. Kia Rio z trzema mężczyznami w środku uderzyła w słup energetyczny i go złamała

Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne - to bilans wypadku, do którego doszło w poniedziałek wielkanocny w Stoczku w gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim. Trzech mężczyzn w wieku 20-23 lata wypadło z drogi i uderzyło Kią Rio w słup energetyczny, które się złamał. Uderzenie było tak silne, że wszyscy wypadli z pojazdu. Na miejscu wypadku w Stoczku był reanimowany jeden z poszkodowanych, ale na próżno. Pozostali ranni trafili do szpitali w Radzyniu Podlaskim i Parczewie.

Stoczek. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne! Wypadły z auta, które złamało słup energetyczny

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku w Stoczku w gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wielkanocny po godz. 6. Jadący Kią Rio trzej mężczyźni w wieku 20-23 lata wypadli z drogi i uderzyli w słup energetyczny. Uderzenie było tak silne, że poszkodowani wypadli z pojazdu, a słup energetyczny uległ złamaniu.

- (...) Jeden z poszkodowanych znajdował się w krzakach. Strażacy wykonali do niego dostęp, a następnie przystąpili do przywracania czynności życiowych poszkodowanemu. Po przybyciu ZRM działania medyczne zostały im przekazane. Po długiej próbie przywrócenia czynności życiowych lekarz stwierdził zgon. Pozostałych dwóch poszkodowanych przewieziono do szpitali w Radzyniu i Parczewie - mówi st. kpt. Krzysztof Gomółka z KP PSP w Radzyniu Podlaskim.

Jak informuje radzyn.24wspolnota.pl, w wypadku w Stoczku zginął 23-letni pasażer Kii Rio, a ranni zostali: kierujący Kią Rio i 21-latek. Wszyscy to mieszkańcy gminy Siemień.

Czytaj też: Biała Podlaska. Zatrzymał się złożyć życzenia wielkanocne swej byłej dziewczynie. A potem...groził jej siekierą

Czytaj też: Puławy: W budynku gospodarczym wybuchł pożar. Po jego ugaszeniu znaleziono zwłoki!

Stoczek. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne! Wypadły z Kii Rio, która złamała słup energetyczny [ZDJĘCIA]

Tarnów - podpalił mieszkanie i skoczył z 9 piętra