Stasinów: Zmarła chwilę po śmierci syna. Rodzinna tragedia na Lubelszczyźnie

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Stasinów: Zmarła chwilę po śmierci syna. Rodzinna tragedia na Lubelszczyźnie

Koszmar

Stasinów: Zmarła chwilę po śmierci syna. Rodzinna tragedia na Lubelszczyźnie

2022-10-04 11:15

Najpierw zmarł on, a chwilę później jego matka. Rodzinna tragedia we wsi Stasinów na Lubelszczyźnie. Dwie osoby odeszły niemal w tym samym momencie. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura. Śledczy sprawdzają zwłaszcza, jak doszło do śmierci 49-letniego mężczyzny. Zaplanowano już sekcję zwłok.

Okrutny werdykt niesprawiedliwego losu. 49-latek i jego 86-letnia matka zmarli tego samego dnia w swoim domu we wsi Stasinów (pow. radzyński) na Lubelszczyźnie. Jak doszło do tej rodzinnej tragedii? Jej okoliczności badają teraz śledczy. Zgłoszenie o znalezieniu nieprzytomnego 49-latka w domu we wsi Stasinów (pow. radzyński) policjanci otrzymali w poniedziałek (3.10) przed godz. 14.00 – informuje Polska Agencja Prasowa.

Stasinów. Śmierć matki i syna. Rodzinna tragedia na Lubelszyczźnie

Mężczyzna został odnaleziony przez brata. Chwilę później na miejscu byli już ratownicy pogotowia, którzy podjęli próbę reanimacji 49-latka. Niestety, na pomoc było już za późno, a życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny – potwierdza st. asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

W domu, w którym doszło do przedwczesnej śmierci mężczyzny, przebywała wówczas także jego 86-letnia matka. Gdy dowiedziała się o śmierci syna, jej stan się pogorszył, więc ponownie wezwano pogotowie, które znów podjęło reanimację, tym razem kobiety. Niestety, jak potwierdza policja, i tym razem starania ratowników spełzły na niczym.

Na miejscu stwierdzono zgon kobiety – potwierdza Mucha.

Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim badają okoliczności śmierci mężczyzny. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała 49-latka do sekcji zwłok. Badanie ma pomóc odpowiedzieć na pytanie o przyczyny i okoliczności śmieci mężczyzny oraz – w konsekwencji – jego matki.

Sonda
Często boisz się o swoich bliskich?
Kmdr Por. Maksymilian Dura: Rosjanie nie mają środków by zaatakować Polskę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE