Narutowicza do remontu

i

Autor: Michał Serkiz Narutowicza do remontu

Ruszyła przebudowa Narutowicza. Boczne ulice zostaną zamknięte!

2016-04-19 18:43

Od czwartku czekają kolejne utrudnienia w rejonie Narutowicza i Muzycznej. Część ulic zostanie zamknięta.  

W czwartek, 21 kwietnia rozpoczyna się II etap przebudowy ul. Narutowicza. Na początek zmodernizowane będą boczne ulice – Rowerowa i Strażacka.

- Prace będą wymagały całkowitego wyłączenia z ruchu ul. Rowerowej na odcinku od ul. Narutowicza do końca terenu Komendy Wojewódzkiej Policji oraz ul. Strażackiej na całej jej długości – informuje Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza. Ulica Ochotnicza na czas remontu będzie funkcjonowała jako ulica dwukierunkowa. Wciąż będzie pełniła rolę objazdu do ul. Muzycznej oraz do szkoły. Na ulicę Rowerową wjazd możliwy będzie wyłącznie od Lipowej.

W czasie remontu Narutowicza na kilka dni jeden pas zajmie MPWiK. Od 29 kwietnia do 3 maja spółka na skrajnie prawym pasie w kierunku centrum prowadzić będzie zadania wodociągowo – kanalizacyjne.

Etap remontu ulic bocznych potrwa blisko miesiąc. Przebudowa ulicy Narutowicza, na odcinku od Piłsudskiego i Lipowej do skrzyżowania z ul. Ochotniczą, rozpocznie się w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca sierpnia.