Remont łazienki? Inspiracje i wszystkie produkty znajdziesz w salonie BLU w Lublinie

2022-01-25 5:00
BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!
Autor: mat. partnera BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!

Jeśli planujesz remont łazienki, koniecznie zapamiętaj ten adres: ul. Mełgiewska 2B w Lublinie – to salon łazienek BLU. Płytki, meble łazienkowe, a nawet wanny czy umywalki – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. Nie tylko produkty, ale też dziesiątki inspiracji i gotowych projektów aranżacji. Odwiedź BLU salon łazienek w Lublinie!

15 lat na rynku

BLU salony łazienek to miejsce z 15-letnim doświadczeniem i jedna z największych sieci wyposażenia łazienek w kraju. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne do wykończenia łazienki.

Remont łazienki? Inspiracje i wszystkie produkty znajdziesz w salonie BLU w Lublinie
Autor: materiał partnera Salon BLU Lublin

Bogata oferta

W ofercie BLU salony łazienek znajdują się m.in.: płytki ceramiczne, gres, płytki podłogowe, ścienne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny, ale także kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, grzejniki. W sumie ponad 50 tys. produktów dostępnych w ciągłej ofercie!

Własne marki

BLU salony łazienek ma własne marki asortymentowe:

 • azario,
 • vijo,
 • IÖ.

Dzięki nim klienci BLU salony łazienek mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, niewidniejących w masowej sprzedaży.

Dziesiątki inspiracji

BLU salony łazienek to także bogactwo inspiracji! Można zobaczyć kilkadziesiąt gotowych aranżacji! Wśród nich m.in. łazienka w szarości i bieli, wariacje z kolorem turkusowym, albo z kobaltem i złotem. Są też propozycje łazienki z elementami drewna, które ociepla przestrzeń czy luksusowego pomieszczenia ze złotymi akcentami.

Zobacz galerię!

Współpraca z architektem

Ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży budowlano-wykończeniowej BLU salony łazienek przekładają na rzetelne rozeznanie w specyfice organizacji i aranżacji różnych pomieszczeń, dzięki czemu rozwiązują wszystkie problemy architekta. Ważną częścią działalności jest właśnie współpraca z architektami i wykonawcami.

BLU salony łazienek: Wiele korzyści w jednym miejscu

BLU salony łazienek zapewniają m.in.:

 • szeroką gamę towarów,
 • szkolenia produktowe,
 • produkty dedykowane,
 • pełną obsługę gwarancyjną,
 • marki własne (azario, IÖ, vijo),
 • dostawę pod wskazany adres,
 • programy lojalnościowe,
 • projekty w cenie zakupów.

Można też skorzystać z komputerowej wizualizacji łazienki (w cenie zakupu), porady architekta wnętrz, nadruku na płycie własnego zdjęcia lub fototapety czy pomocy on-line. Salony oferują także sprzedaż ratalną.

BLU salon łazienek w Lublinie znajduje się przy ul. Mełgiewskiej 2B.

Telefon: 81 537-20-61, 666-379-158, e-mail: lublin@blu.com.pl.

Wszystkie salony sieci BLU są otwarte. Śledź BLU salon łazienek Lublin na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE