QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice, które najczęściej mylicie! 8/10 będzie sukcesem

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice, które najczęściej mylicie! 8/10 będzie sukcesem

Szybka powtórka

QUIZ z geografii. Te stolice najczęściej mylicie. Przełamiesz próg 8 punktów?

2023-07-30 20:51

QUIZ czwartkowy to u nas tradycyjnie test z geografii. Tym razem bierzemy pod lupę stolice, które najczęściej mylicie! Czy to będzie wystarczająca podpowiedź? Tylko orły zasłużą na 10 punktów! Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl i życzymy powodzenia.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice, które najczęściej mylicie! 8/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Stolicą Turcji jest:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. W czwartek mamy dla was kolejny test z geografii i coś, co wielu z nas bardzo lubi - stolice państw! Dacie radę tym, które zazwyczaj są mylone? Już wynik 8/10 będzie sporym sukcesem! Koniecznie pochwalcie się swoimi rezultatami w sekcji z komentarzami.

Listen to "12-letni chłopiec powiedział nam: przekażcie mamusi, że walczyłem jak żołnierz - wspomnienia Powstanki Warszawskiej" on Spreaker.