QUIZ. Matematyka z czasów szkolnych. Bez 8/10 nie pokazuj się nauczycielce!

i

Autor: CC Pexels.com / Licencja Creative Commons QUIZ. Matematyka z czasów szkolnych. Bez 8/10 nie pokazuj się nauczycielce!

Szybki test

QUIZ. Matematyka z czasów szkolnych. Bez 8/10 nie pokazuj się nauczycielce!

2022-12-03 23:06

QUIZ. Obawiacie się powtórki z matematyki? Na tym teście powinniście sobie poradzić, podobnie jak wasze pociechy. Królowa nauk w bardzo przyjemnej formie. Zaryzykujemy, że bez wyniku 8/10 nie powinniście się pokazywać nauczycielkom z podstawówki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

QUIZ. Matematyka z czasów szkolnych. Bez 8/10 nie pokazuj się nauczycielce!

Pytanie 1 z 10
Które z nich jest bryłą obrotową?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was matematykę, ale - mamy nadzieję - nie ma się czego obawiać! 10 pytań i mamy nadzieję 10 poprawnych odpowiedzi. Koniecznie pochwalcie się swoimi wynikami w sekcji z komentarzami!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE