QUIZ. Który słynny aktor NIE zagrał w tym arcydziele filmowym? Możecie się zdziwić!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe QUIZ. Który słynny aktor NIE zagrał w tym arcydziele filmowym? Możecie się zdziwić!

Test dla kinomanów i nie tylko

QUIZ. Który słynny aktor NIE zagrał w tym arcydziele filmowym? Możecie się zdziwić

2022-09-09 5:00

QUIZ. Który słynny aktor nie zagrał w tym arcydziele filmowym? To wydaje się proste, ale czy aby na pewno?! Kojarzą te obrazy miliony na całym świecie. Tych aktorów większość z was również powinna znać. Uważajcie na podchwytliwe pytania, które warto dokładnie przeczytać. Zapraszamy na szybki test wiedzy o kinie.

QUIZ. Który słynny aktor NIE zagrał w tym arcydziele filmowym? Możecie się zdziwić!

Pytanie 1 z 10
Który słynny aktor NIE zagrał w filmie "Ojciec Chrzestny"?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz filmowy, a konkretnie będziemy pytać o arcydzieła kinowe i ich obsadę. Wiecie, którzy aktorzy nie uraczyli nas świetnymi popisami w tych filmach? Niektóre pytania mogą być podchwytliwe, więc radzimy dokładnie je przeczytać i nie śpieszyć się z odpowiedziami! Koniecznie pochwalcie się swoimi wynikami w komentarzach, których sekcję znajdziecie pod materiałem. Bawcie się dobrze z portalem se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE