Ludzie w kinie

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons QUIZ. Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

QUIZ. Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

2021-12-07 6:00

Quiz dla fanów filmów i nie tylko! Chodzicie regularnie do kina? Znacie legendarne dzieła kinematografii? Ten test nie powinien wam sprawić kłopotów. Pytamy o same klasyki i największych reżyserów. Życzymy dobrej zabawy z portalem se.pl!

Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

Pytanie 1 z 15
"Ojciec Chrzestny"

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Sprawdźcie się w naszym wyjątkowym i z pozoru prostym teście wiedzy o filmie. Dopasujecie arcydzieła kinowe do reżyserów? 15 szans i trzy możliwe odpowiedzi, z czego zawsze jedna jest poprawna. Zapraszamy do wspólnej zabawy i dzielenia się wynikami w komentarzach!