Puławy: Uczeń wypróżnił się do torebki nauczycielki? Obleśne nagranie krąży po sieci

i

Autor: Internet/screen z nagrania Puławy: Uczeń wypróżnił się do torebki nauczycielki? Obleśne nagranie krąży po sieci

Puławy: Uczeń wypróżnił się do torebki nauczycielki? Obleśne nagranie krąży po sieci

2021-09-11 11:46

To się nie mieści w głowie! Uczeń jednego z liceum w Puławach (woj. lubelskie) wypróżnił się do damskiej torebki. Zrobił to, bo reprezentacja Polski w piłce nożnej straciła gola z San Marino. Obleśne nagranie krąży po internecie.

Kilka dni temu odbył się mecz eliminacji do mistrzostw świata między San Marino, a Polską. Biało-Czerwoni wygrali 7:1. Jeden z uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej napisał na Facebooku: „Jak San Marino strzeli to sr** jutro mojej nauczycielce do torebki”. Tak też się stało, a w internecie pojawił się filmik, na którym widać, jak uczeń wypróżnia się do damskiej torebki! Nagranie jest tak obleśne, że postanowiliśmy go nie publikować w tym artykule. Ludzie są zniesmaczeni zachowaniem nastolatka, który dobrze znany jest w Puławach. Gra on m.in. w rezerwach Wisły Puławy. Całe zdarzenie skomentował już dyrektor szkoły.

Czytaj też: Zbójna. Nauczycielka angielskiego uprawiała seks z uczniem. Teraz musi mu zapłacić

- Posiadam informację w tej sprawie i nie akceptujemy takiego zachowania. Bardzo ciężko pracujemy na nasz prestiż i renomę. Na razie jesteśmy w trakcie badania tej sprawy. Nie chcemy nikogo skrzywdzić, więc dokładnie sprawdzamy okoliczności zaistniałej sytuacji. Jeżeli okaże się to prawdą, to zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje - powiedziała mgr Marta Gładysz, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Puławach w rozmowie z "Kurierem Lubelskim".

Trwa wyjaśnianie całej sprawy. Nie wiadomo m.in. czy torebka rzeczywiście należała do nauczycielki nastolatka. Policjanci z KPP Puławy nie otrzymali  też żadnego zawiadomienia w tej bulwersującej sprawie.

Nauczycielka zabiła 11-letniego syna swojego byłego kochanka. Tak wygląd grób Piotrusia 20 lat po tragedii w Czarnej Białostockiej