Groza!

Pijany jak smok jechał busem do przewożenia niepełnosprawnych! Spowodował paskudny wypadek

2023-01-04 15:42

Lubelskie: Do bardzo poważnego wypadku doszło na trasie S12 pomiędzy Piaskami a Zamościem. Sprawcą zdarzenia był kompletnie pijany kierowca busa, służącego do przewozu osób niepełnosprawnych. Szczegóły i zdjęcia z wypadku prezentujemy na portalu se.pl.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak wielkie zagrożenie dla innych stanowią pijani kierowcy. W środę (4 stycznia 2023 r.) przed godziną 14, na trasie S12 pomiędzy Piaskami a Zamościem zderzyły się bus do przewożenia osób niepełnosprawnych i samochód osobowy. - Kierujący busem uderzył w bariery energochłonne. Następnie wjechał w niego kierujący pojazdem marki Kia - wyjaśniają przedstawiciele Policji Lubelskiej.

Poważny wypadek na S12 pomiędzy Piaskami a Zamościem. Sprawca pijany jak smok

W popołudniowym wypadku ucierpiało aż 5 osób. Wszystkie trafiły do szpitala. - Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący busem był nietrzeźwy. Miał ponad 2,5 promila alkoholu. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Droga na Chełm jest zablokowana. Objazd przez zjazd dolny na Zamość - poinformowali funkcjonariusze.

Policjanci apelują o ostrożność. Nasza redakcja przyłącza się do tych komunikatów. Pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie! Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy zdjęcia ze środowego wypadku na S12.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Wypadek na budowie linii tramwajowej w Olsztynie