Zranił swojego kolegę nożem

i

Autor: KMP Lublin

Co zrobił?

Pijacka awantura w Lublinie. Sprawca dostanie dożywocie?

2023-01-25 15:05

Karę dożywotniego pozbawienia wolności może usłyszeć 54-latek, który rzucił się z nożem na swego kolegę i ugodził go w brzuch. Na trzy miesiące nożownik trafił do aresztu. Wiadomo, że zarówno ofiara jak i agresor byli pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze przy ulicy Wyżynnej w Lublinie. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, doszło tam do awantury pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy. W trakcie sprzeczki, 54-latek ugodził swojego kolegę nożem w brzuch. - Policjanci natychmiast zatrzymali napastnika, który trafił do policyjnej celi. Zarówno on, jak i poszkodowany, byli pod silnym działaniem alkoholu. W sprawie przesłuchano świadków oraz zebrano dowody - czytamy na stronie policji w Lublinie. Agresywnemu mężczyźnie grozi dożywocie. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie - to pierwsze postanowienie sądu w tej sprawie.

Groza w Krakowie. Przystawił kobiecie pistolet do głowy! W policjanta rzucił nożem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE