Opole Lubelskie. Makabryczna śmierć 39-latka. Z BMW zostało niewiele

i

Autor: KWP Lublin Opole Lubelskie. Makabryczna śmierć 39-latka. Z BMW zostało niewiele

Przerażający widok

Opole Lubelskie. Makabryczna śmierć 39-latka. Z BMW zostało niewiele

2022-10-18 12:59

Koszmar na drodze wojewódzkiej 747 na Lubelszczyźnie. Na serwisówce biegnącej wzdłuż obwodnicy Opola Lubelskiego dachował samochód osobowy. Z BMW zostało niewiele – auto zostało zmiażdżone… W środku znajdował się 39-letni kierowca z Lublina. Niestety, mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu. Co tam się stało?!

Śmierć 39-letniego kierowcy BMW. Mieszkaniec Lublina stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu, a później osobówka dachowała – miażdżona przez potężne siły, działające na samochód. Niestety, efekt wypadku był najgorszy z możliwych. Co tam się stało?!

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Opola Lubelskiego. 39-latek nie żyje

Policyjne zdjęcia z miejsca wypadku przerażają. Osobówka została rozgruchotana, gdy dachowała po wypadnięciu z trasy. Mężczyzna, który siedział za kierownicą BMW, nie przeżył.

Do śmiertelnego wypadku doszło przy obwodnicy Opola Lubelskiego we wtorek w nocy – około godz. 3.00. – Według zgłaszającego, na drodze serwisowej równoległej do drogi 747 dachował samochód. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem BMW 39-letni mieszkaniec Lublina wjechał do rowu, a następnie dachował. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – opisuje asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Przybyli na miejsce strażacy, ratownicy i policjanci nie mogli już nic zrobić. 39-latek nie wykazywał funkcjo życiowych. Zginął na skutek tragicznego wypadku. Na pomoc było już za późno.

Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? Z jakiego powodu mieszkaniec Lublina stracił panowanie nad BMW, a rozpędzone auto wypadło z drogi? Odpowiedzi szukają teraz śledczy. – Funkcjonariusze w trakcie postępowania prowadzonego pod nadzorem prokuratora, będą ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia – zapewnia Żur.

Policjanci po raz kolejny też apelują o ostrożność, rozwagę, pokorę na drodze i – co najważniejsze – przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Opole Lubelskie. Makabryczna śmierć 39-latka. Z BMW zostało niewiele

i

Autor: KWP Lublin Opole Lubelskie. Makabryczna śmierć 39-latka. Z BMW zostało niewiele
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Ppłk Krzysztof Przepiórka: "Mamy III wojnę światową w pigułce" [Express Biedrzyckiej]