Bieg Pod Prąd odbędzie się 28 sierpnia w Dorohusku

i

Autor: Nadbużański Bieg Pod Prąd Bieg Pod Prąd odbędzie się 28 sierpnia w Dorohusku

Nadbużański Bieg Pod Prąd: 12 km w błocie i między przeszkodami [ZAPISY]

2016-08-25 11:00

Błoto, przeszkody i dzika przyroda. Pod koniec sierpnia w Dorohusku czeka Nadbużański Bieg Pod Prąd. Do niedzieli 14 sierpnia trwa rejestracja na wydarzenie.  

Aby postawić kolejny krok, mimo buntu mięśni i braku sił – to idea jaka przyświeca biegowi nad Bugiem. Bieg Pod Prąd to 12 kilometrów ekstremalnej trasy wzdłuż nieuregulowanej rzeki. Dodatkowymi atrakcjami są liczne przeszkody: wodne, błotne, piaskowe, zasieki z drutu kolczastego, przeszkody linowe, pionowe i skośne ściany. Ci, którym wystarczy sił mogą podziwiać malownicza i dzika nadbużańską przyrodę.

Kto może wziąć udział?

Bieg jest dla wszystkich niezależnie od wieku, ale powyżej 16 roku życia i płci. Aby wystartować potrzebna jest siła, determinacja oraz wytrzymałość fizyczna i psychiczna.


Uczestnikom spoza Dorohuska organizatorzy zapewniają nocleg w salach szkolnych w koszcie 10 złotych. Biegacze powinni posiadać własny śpiwór i karimatę oraz wyżywienie.

Zapisy na Bieg Pod Prąd

W biegu może wziąć udział maksymalnie 250 osób. Opłata za bieg wynosi 50 złotych. Formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie Biegu Pod Prąd. Zapisy internetowe zamykane są na 220 osobach, w dniu biegu dołączyć może 30 uczestników. Zapisy są do dnia 14 sierpnia.

Każdy uczestnik otrzymuje bawełniana koszulkę w wybranym rozmiarze, smycz, wodę, owoce, worek na depozyt, baton energetyczny, zabezpieczenie medyczne na trasie, medal podczas biegu oraz posiłek regeneracyjny.

Nadbużański Bieg Pod Prąd w niedzielę, 28 sierpnia w Dorohusku. Start i meta przed Pałacem Suchodolskich.