Targi Sakralne w Lublinie

i

Autor: Robert Pikul/Targi Lublin Targi Sakralne w Lublinie

Lubsacro: Moda do kościoła. Tegoroczne trendy dla duchowieństwa [ZDJĘCIA]

2015-09-30 14:45

Kielichy, alby, ornaty a nawet szopki. To rzeczy potrzebne w kościołach i parafiach. Co jest modne w tym roku? Sprawdźcie. 

Oferta nie tylko dla osób duchownych, administrujących parafiami, ale i świeckich interesujących się tematyką sakralną. Na targach podziwiać można najnowsze wyroby sakralne, a wśród nich: naczynia liturgiczne, monstrancje, relikwiarze, witraże, szaty liturgiczne, obrusy ołtarzowe, dzwony kościelne czy organy.

Oferowane są nie tylko produkty, ale i usługi, m.in.: wycieczki dla pielgrzymów. Dla fanów sakraliów czeka strawa materialna i duchowa. Przygotowane są warsztaty o „Katechizacji w świecie mediów” czy „Szkole życia z Bogiem”. Obejrzeć można również wystawę zdjęć z kanonizacji Jana Pawła II.

Księża mogą również przygotować się do powoli zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zobaczyć można niesamowitą różnorodność bogato zdobionych kielichów używanych podczas mszy, kraniki z wodą święconą, mnóstwo wzorów ornatów i sutann, a także klęczników i ławek.

Zobaczcie galerię rozmaitości kościelnych.

Targi Sakralne LUBSACRO trwają do godziny 16.00 w hali Targów Lublin przy Dworcowej. Wstęp na targi jest darmowy, wystarczy się wcześniej zarejestrować na LUBSACRO.