Wikariusz z Łukowa

i

Autor: shutterstock(2)

Szokujące wieści

Lublin. Wikariusz z Łukowa nagrywał nagiego mężczyznę w toalecie? Szokujące doniesienia

2023-02-14 16:47

Szokujące doniesienia z Lublina. Policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę, który miał nagrywać nagiego klienta galerii handlowej podczas jego pobytu w toalecie. Wedle nieoficjalnych informacji sprawcą był wikariusz z Łukowa! Nagrywającemu grozi nawet do 5 lat więzienia.

Lublin. Nagrywał mężczyznę w toalecie galerii handlowej

Szokujące doniesienia przekazała Polska Agencja Prasowa. Jak czytamy, policjanci dostali wezwanie do galerii handlowej w Lublinie w czwartek, 9 lutego. - Dostaliśmy zgłoszenie o tym, że mężczyzna próbuje nagrywać telefonem komórkowym nagi wizerunek innego mężczyzny w toalecie. Na miejscu został zatrzymany 37-latek. Usłyszał zarzut usiłowania utrwalania nagiego wizerunku innej osoby, za co grozi do 5 lat więzienia - mówi nadkom. Kamil Gołębiowski , rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli dwa telefony i laptop należące do podejrzanego. Sprawdzą, czy gromadził więcej podobnych treści na swoich nośnikach.

Ksiądz z Łukowa nagrywał mężczyznę w toalecie?

Wedle nieoficjalnych informacji podawanych przez Radio Zet sprawcą całego zamieszania jest wikariusz z Łukowa, ksiądz Artur S. Na razie tych doniesień nie potwierdziła ani policja, ani rzecznik kurii siedleckiej, do której należą parafie na terenie Łukowa.

Ksiądz pedofil znów przed sądem
Sonda
Czy księża powinni żyć w celibacie?
Listen on Spreaker.