Lublin. Wjechała w 72-latka na pasach. Przerażający widok [WIDEO]

i

Autor: StopCham/YouTube Lublin. Wjechała w 72-latka na pasach. Przerażający widok [WIDEO]

Lublin. Przerażające! 72-latek zmieciony z pasów! "Panika w oczach" [WIDEO]

2021-07-03 20:19

Potworny wypadek w Lublinie przy al. Tysiąclecia. Kobieta za kierownicą volkswagena z potężnym impetem wjechała w przechodzącego przez pasy, 72-letniego mężczyznę. Senior trafił do szpitala z licznymi złamaniami.

AKTUALIZACJA:

Makabryczny wypadek w Lublinie miał tragiczny finał. Potrącony mężczyzna zmarł w szpitalu. Lekarzom nie udało się go uratować. Zobacz: Lublin: Makabryczny wypadek na pasach. 72-latek nie żyje. Przerażające nagranie [WIDEO]

Wcześniej informowaliśmy:

Kierowca jadący prawym pasem zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych, przepuszczając starszego mężczyznę. Kiedy 72-latek wchodzi na jezdnie, jadąca lewym pasem kobieta taranuje go z potężną siłą. Mężczyzna przelatuje przez samochód i przed nim upada. Całość wygląda naprawdę przerażająco.

Internauci komentując tragiczny wypadek, zwracają uwagę m.in. na zachowanie kobiety, która doprowadziła do wypadku. Na nagraniu widać, jak zatrzymuje samochód i przerażona wychodzi. 

Dobra jest, zapierd***ć potrafi, ale jak człowiekowi pomoc, wezwać szybko pomoc to panika w oczach.

Zdarzenie uwiecznione samochodową kamerą miało miejsce w piątek 2 lipca o 9.18 na al. Tysiąclecie w Lublinie. Jak wynika z ustaleń Dziennika Wschodniego, potrącony 72-latek wylądował w szpitalu. Jego życiu, na szczęście, nie zagraża niebezpieczeństwo, miał jedynie kilka złamań. Z kolei interia podaje, że według interpretacji policji, do wypadku doszło, gdy kierująca volkswagenem zmieniła pas ruchu z prawego na lewy, aby ominąć dwa stojące przed przejściem auta. Wiadomo, że zarówno kobieta jak i pieszy byli trzeźwi.

Awantura na bazarze. Poszło o powrót Tuska. Komentery [WIDEO]