Nastolatkowie wepchnęli bezdomnego pod autobus! Policja pilnie szuka sprawców

i

Autor: shuterstock/EastNews

Tragedia!

Lublin. Nastolatkowie wepchnęli bezdomnego pod autobus! Policja pilnie szuka sprawców

2023-09-02 18:43

To się nie mieści w głowie. Grupa nastolatków wepchnęła bezdomnego mężczyznę pod koła nadjeżdżającego autobusu! Do szokującego incydentu doszło w piątek, 1 września, w Lublinie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Sprawcy uciekli, teraz policja pilnie poszukuje osób zamieszanych w ten bestialski czyn.

Lublin. Nastolatkowie wepchnęli bezdomnego pod jadący autobus!

O wstrząsającym zdarzeniu informuje portal lublin112.pl. Według ustaleń dziennikarzy lokalnego serwisu do dramatu doszło około godziny 11.30 na ul. Lubartowskiej. Świadkowie wezwali służby ratunkowe. Pilnie zjawiła się też policja.

Funkcjonariusze ustalili, że do stojącego przy skrzyżowaniu z ul. Ruską bezdomnego mężczyzny nagle podeszło dwóch młodych ludzi. Mogli mieć około 17 do 19 lat. Nastolatkowie wepchnęli bezdomnego na jezdnię, prosto pod koła nadjeżdżającego autobusu! Kierowca natychmiast zaczął hamować.

Młodzi sprawcy od razu uciekli do bramy jednej z okolicznych kamienic. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Gdy policjanci schwytają podejrzanych mogą grozić im bardzo surowe konsekwencje. - To może być nawet usiłowanie zabójstwa – informuje portal lublin 112.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?