Lubelskie. Dwóch 34-latków nie żyje! Koszmarny wypadek na DK 48

i

Autor: KP PSP w Rykach Lubelskie. Dwóch 34-latków nie żyje! Koszmarny wypadek na DK 48

Śmierć na drodze

Lubelskie. Dwóch 34-latków nie żyje! Koszmarny wypadek na DK 48

2023-09-11 7:58

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę (10 września) w powiecie rycki w woj. lubelskim. Zderzyły się tam samochody osobowe. Zginęło dwóch mężczyzn.

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę (10.09) około godz. 22. Na skrzyżowaniu DK 48 z drogą powiatową w miejscowości Białki Górne (pow. rycki) volkswagen golf zderzył się z oplem astrą. - Sześć osób było uwięzionych w pojazdach i wymagało wykonania dostępu przez strażaków. Dwóch mężczyzn w wieku 34 lat poniosło śmierć na miejscu. Dwie osoby w ciężkim stanie, jak i dwie kolejne z lżejszymi obrażeniami przetransportowano do szpitala - przekazał PAP dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie Krzysztof Tomasiak.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu przez kierującego oplem.

W akcji uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły tragedii.

17-latek potrącony na pasach. Wypadek w Jabłoniu