Lodowata krew z gorących serc

i

Autor: morsy-lublin.pl Lodowata krew z gorących serc

„Lodowata krew z gorących serc”. 16 lutego finał akcji lubelskich morsów [AUDIO]

2019-02-15 19:28

Choć na co dzień ich miłością jest zimna woda, lód i ekstremalnie niskie temperatury, nie zapominają o pomocy innym. 16 lutego wielki finał akcji lubelskich morsów.

Luty stał się miesiącem promocji krwiodawstwa wśród lubelskich morsów. Zwieńczeniem kampanii będzie akcja „Lodowata krew z gorących serc” – mówi Paweł Drozd, prezes Lubelskiego Klubu Morsów.

Każda kropla krwi jest ważna. Wszystko pod fajnym hasłem „Lodowata krew z gorących serc”. Zapraszamy wszystkich, którzy mieli kontakt z zimną wodą, którzy morsowali, którzy są morsami – zachęca Drozd.

Oczywiście morsy do oddawania krwi zachęcają wszystkich. Każdy na hasło „Lodowata krew z gorących serc” otrzyma gadżety Lubelskiego Klubu Morsów i RCKiK.

>>> Fałszywy lekarz na szpitalnym oddziale! Badał pacjentów, stawiał diagnozy


Posłuchaj o szczegółach akcji lubelskich morsów i RCKiK!


>>> Serca od Eski, a książki od Biblioteki - walentynki w Lublinie [WIDEO]


Finał akcji 16 lutego w RCKiK w Lublinie od 10.00 do 12.00. Morsy do oddawania krwi będą zachęcać też w punktach poboru krwi w Kraśniku, w Chełmie, w Zamościu i w Puławach do 28 lutego 2019 roku.

A dzień później, w niedzielę, 17 lutego, lubelskie morsy pobiegną w II Ogólnopolskim „Biegu na Golasa”. Początek o godz. 11.00 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Zobacz: Czekają na mróz i gorący doping. Lubelskie morsy pobiegną... na golasa [ROZMOWA, AUDIO].
 

Zobacz WIDEO!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE