Krewki 21-latek wysiadł z auta i zaczął robić TO. Pomylił się. Straty na 15 tys. złotych. Wszystko nagrała kamera

i

Autor: KPP Kraśnik Krewki 21-latek wysiadł z auta i zaczął robić TO. Pomylił się. Straty na 15 tys. złotych. Wszystko nagrała kamera

Skakał po samochodzie

Krewki 21-latek wysiadł z auta i zaczął robić TO. Pomylił się. Straty na 15 tys. złotych. Wszystko nagrała kamera

2023-06-01 10:46

Policjanci z Kraśnika (woj. lubelskie) zatrzymali 21-latka, który zniszczył zaparkowany samochód. Mężczyzna przyznał się do tego, co zrobił. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział, że auto, które kopie, należało do kogoś innego. 21-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

Policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców miasta o tym, że ktoś uszkodził jego samochód. - Na miejscu funkcjonariusze wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu. W wyniku działań kryminalnych udało się ustalić, że 21-letni mieszkaniec Kraśnika podjechał swoim samochodem, wysiadł i zaczął kopać w drzwi oraz skakać po masce skody, a następnie odjechał. Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z KPP Kraśnik.

21-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia na kwotę niemal 15 tysięcy złotych. - Przyznał się do popełnienia tego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział, że skoda jednak należy do kogoś innego - informuje oficer prasowy.  

Kraśnik. 21-latek wysiadł z auta i zaczął kopać skodę. Straty na 15 tys. złotych
Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?