Kierowca  z Łukowa znaleziony z PODERŻNIĘTYM GARDŁEM w kabinie tira

i

Autor: kalhh /PIXABAY.COM zdjęcie ilustracyjne

Kierowca z Łukowa znaleziony z PODERŻNIĘTYM GARDŁEM w kabinie tira

2020-12-04 22:26

Do tej tragedii doszło w Niemczech. Zwłoki mężczyzny znaleziono w kabinie tira na stacji benzynowej...mężczyzna miał poderżnięte gardło. Sprawę badają niemieckie służby oraz Prokuratura Rejonowa w Łukowie. O sprawie poinformował "Kurier Lubelski".

Jak wynika z relacji dziennika mężczyzna miał zostać znaleziony na stacji benzynowej niedaleko Magdeburga w Niemczech. Według ustaleń "Kuriera Lubelskiego" zmarły pochodzi z Łukowa w woj. lubelskim. O śmierci piszą też internauci na polonijnych na grupach facebookowych. Z podanych tam informacji wynika, że ciało mężczyzny znaleziono na stacji benzynowej w miejscowości Hoche Börde. Ostatni raz kontakt z mężczyzną był w czwartek 19 listopada.

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

Grób 13-letniej Milenki, która odebrała sobie życie

Rodzina tragicznie zmarłego poszukuje sprawcy zabójstwa. W związku z zawiadomieniem przez rodzinę zmarłego postępowanie wszczęła również Prokuratura Rejonowa w Łukowie.

- Postępowanie prowadzone jest w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. W planach jest sekcja zwłok i przesłuchanie świadków - informuje w rozmowie z "Kurierem Lubelskim" prokurator Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie