Jakubowice. Zwłoki kobiety wyłowione z Wisły. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie

i

Autor: Policja Lubelska Jakubowice. Zwłoki kobiety wyłowione z Wisły. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie

Jakubowice. Zwłoki kobiety wyłowione z Wisły. Wcześniej rodzina zgłosiła jej zaginięcie

2021-03-07 13:40

Z Wisły wyłowiono zwłoki 60-letniej mieszkanki gminy Annopol, której zaginięcie w czwartek zgłosiła rodzina. Dryfujące ciało na wysokości miejscowości Jakubowice zauważył przypadkowy świadek. Na miejscu pracowali strażacy oraz policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora. W tej chwili trwają czynności mające na celu ustalenie szczegółów tego tragicznego zdarzenia.

W piątek na numer 112 zadzwonił człowiek, który powiedział, że w Wiśle dryfują zwłoki. Było to na miejscowości Jakubowice w woj. lubelskim. Na miejsce pojechali policjanci, strażacy oraz prokurator. Strażacy wyłowili ciało kobiety. Śledczy pod nadzorem prokuratora oraz lekarza biegłego medycyny sądowej przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Początkowo nie można było ustalić personaliów kobiety.

Wysoki stan wody w Wiśle

- W toku podjętych czynności przez kraśnickich policjantów okazało się, że są to zwłoki 60-letniej mieszkanki gminy Annopol, która wyszła w czwartek z domu i do niego już nie powróciła - informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z lubelskiej policji. 

Rodzina zgłosiła zaginięcie 60-latki w piątek na komisariacie w Annopolu. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń prawdopodobnie doszło do utonięcia kobiety i na chwilę obecną nic nie wskazuje na udział osób trzecich, jednak dopiero sekcja zwłok i dokładna analiza zebranego materiału dowodowego pozwoli śledczym ustalić szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia - dodaje oficer prasowy policji.

Czytaj też: "Rolnicy. Podlasie": PRZEŁOMOWA inwestycja u Gienka i Andrzeja z Plutycz! [ZDJĘCIA]