Hutków: 18-latek wjechał w drzewo. Wiózł dwie nastolatki. Koszmar!

2021-10-25 9:27
Hutków: 18-latek wjechał w drzewo. Wiózł dwie nastolatki. Koszmar!
Autor: KWP Lublin Hutków: 18-latek wjechał w drzewo. Wiózł dwie nastolatki. Koszmar!

Młody kierowca wjechał w drzewo i dachował! Koszmarny wypadek w Hutkowie (pow. zamojski) na Lubelszczyźnie. 18-latek wiózł dwie nastolatki. Cała trójka trafiła do szpitala. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Jak i dlaczego? Okoliczności zdarzenia bada teraz policja. To cud, że wszyscy przeżyli.

Roztrzaskany, zmasakrowany ford i trzy osoby przewiezione do szpitala. To efekt koszmarnego wypadku w Hutkowie na Lubelszczyźnie. Całe zdarzenie miało miejsce na… prostej drodze. 18-letni kierowca wiózł samochodem dwie nastolatki. On wyszedł z auta o własnych siłach, a dziewczyny musieli uwalniać strażacy. Cała trójka trafiła do szpitala. Co tam się stało?! Do zdarzenia doszło we wtorek, późnym wieczorem w Hutkowie (gm. Krasnobród). Okoliczności wypadku bada policja.

Zobacz też: Koronawirus Lubelskie 25 października. Ile dziś przypadków zakażeń?

– 18-latek z gminy Łabunie jechał od strony Suchowoli w kierunku Majdanu Wielkiego. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód dachował. Po tym kierujący o własnych siłach wysiadł z forda, natomiast dwie pasażerki w wieku 17 i 18 lat z rozbitego pojazdu uwolnili strażacy – relacjonuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zaskakujące prognozy gospodarcze na 2022 rok

Trójka nastolatków została przewieziona do szpitala. To cud, że przeżyli, bo całe zdarzenie mogło skończyć się znacznie bardziej tragicznie. 18-latkowie – kierowca i jedna z pasażerek – po badaniach wyszli ze szpitala. Byli jedynie potłuczeni. Mniej szczęścia miała za to 17-latka – doznała poważniejszych obrażeń i musiała zostać w szpitalu.

Młody kierowca był trzeźwy. Miał prawo jazdy od kilku miesięcy, ale właśnie je stracił. – Powodem utraty panowania nad fordem była prawdopodobnie nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierujący niedostosowana do warunków drogowych oraz własnych umiejętności – tłumaczy Krukowska-Bubiło.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE