Horror! Byli w trakcie rozwodu, gdy znaleziono ich pocięte ciała. Małżeństwo nie żyje

i

Autor: Arc. Policja / Zdjęcie ilustracyjne Horror! Byli w trakcie rozwodu, gdy znaleziono ich pocięte ciała. Małżeństwo nie żyje

Horror! Byli w trakcie rozwodu, gdy znaleziono ich pocięte ciała. Małżeństwo nie żyje

2021-01-03 22:20

W jednym z domów jednorodzinnych w Dęblinie znaleziono ciała dwóch osób. Okazało się, że to małżeństwo, które było w trakcie rozwodu. Na ich ciałach znaleziono rany od ciosów nożem. Co tam się stało?! Sprawę makabrycznego odkrycia zbada teraz prokuratura.

NOWE FAKTY ws. ZBRODNI w Dęblinie: ZMASAKROWANE ciała w domu w Dęblinie. Andrzej B. ZABIŁ ŻONĘ i siebie [ZDJĘCIA]

Makabryczne odkrycie w Dęblinie. Znaleziono pocięte ciała małżonków

W jednym z domów jednorodzinnych w Dęblinie (woj. lubelskie) znaleziono ciała dwóch osób. Okazało się, że to małżonkowie, będący w trakcie rozwodu. "Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka poinformowała, że w domu znaleziono ciała 58-latki i 64-latka. Na obu są rany od ciosów nożem", podaje portal RMF24.pl. Śledczy podają, że było to prawdopodobnie samobójstwo rozszerzone. "Mężczyzna zabił kobietę, a następnie odebrał sobie życie", powiedziała Kępka. Sprawa musi być jednak dokładniej zbadana. Na miejscu zdarzenia były prowadzone oględziny z udziałem prokuratora. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rykach.

Ci aktorzy zaszczepili się na koronawirusa bez kolejki