Z kursów językowych mogą korzystać dzieci, dorośli i seniorzy

i

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna Z kursów językowych mogą korzystać dzieci, dorośli i seniorzy

Bezpłatne kursy językowe w bibliotece. MBP czeka na chętnych

2015-07-14 12:23

Miejska Biblioteka Publiczna daje swoim czytelnikom dostęp do pogłębiania wiedzy. Przez platformę e-learningową możecie uczyć się języków.  

Lublinianie, którzy aktywnie uczęszczają do miejskiej biblioteki mają teraz nową propozycję, nie tylko na czas wakacji. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie czasu wolnego oraz chęci rozwoju. Oferta MPB dotyczy dzieci, dorosłych i seniorów.

Wśród kursów językowych dostępnych w bibliotekach są: angielski, niemiecki i hiszpański na poziomach A1 – B1, włoski na poziomie A1, angielski biznesowy oraz dla dzieci Fun English.

Pakiet, który został aktywowany w styczniu tego roku posiada też kursy specjalistyczne. Czytaj, Pamiętaj, Pisz i Fotografia to dodatkowe możliwości nauki szybkiego czytania, wspomagania procesów pamięciowych oraz sprawnego pisania.

W programie Funmedia i MBP może wziąć udział 460 osób. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnego kursu należy być aktywnym czytelnikiem MBP, mieć dostęp do komputera z podłączeniem do internetu, posiadać słuchawki z mikrofonem i aktywne konto e-mailowe. Kod aktywacyjny do portalu odebrać można w jednej z poniższych filii.

1. Filia 2 (ul. Peowiaków 12)
2. Filia 9 (ul. Krańcowa 106)
3. Filia 16 (ul. Kasztanowa 1)
4. Filia 20 (ul. Krężnicka 125)
5. Filia 21 (Rynek 11)
6. Filia 22 (ul. Kruczkowskiego 14)
7. Filia 24 (ul. Juranda 7)
8. Filia 26 (ul. Leonarda 18)
9. Filia 28 (ul. Nadbystrzycka 85)
10. Filia 34 (ul. Judyma 2a)
11. Filia 35 (ul. Bursztynowa 20)
12. Filia 36 (ul. Zygmunta Augusta 15)
13. Filia 37 (ul. Bazylianówka 85)
14. Filia nr 38 (ul. Relaksowa 25)
15. Filia 39 (ul. Głuska 138)

Wszystkie informacje oraz kody aktywacyjne chętni do nauki otrzymają w filiach MBP

i

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna Wszystkie informacje oraz kody aktywacyjne chętni do nauki otrzymają w filiach MBP

Polecany artykuł:

Lato w Bibliotece: lipiec w MBP

Nie tylko w czasie deszczowej pogody dużo wakacyjnych zajęć czeka na małych lublinian w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tam podróże dookoła świata, warsztaty plastyczne, quizy i gry, a także świat fantasy. W miejskiej bibliotece macie okazję odkryć jakie papierowe cuda można stworzyć ze zwykłej makulatury. Wycieczkę, nie tylko po Polsce, zabiera dzieci Biblioludek. Razem z nim w lipcu odwiedzicie Europę, Azję i Australię.