Bóbr

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna Dziwnów

Bobry przyczyną śmierci

72-latek zginął przez bobry! "Wykopały dół, on wpadł"

2023-10-02 21:30

Szokujący wypadek na Lubelszczyźnie! W ostatni piątek 72-letni wędkarz zginął, bo... bobry wykopały dół nad rzeką. Policjanci z komendy w Parczewie nie podają, jak dokładnie zginął mężczyzna, ale wstępnie wykluczono udział osób trzech i potwierdzono udział... bobrów. Informację o tragedii przekazał policjantom kolega wędkarza.

72-latek z Lubelszczyzny zginął z powodu bobrów. One wykopały dół, on wpadł do niego idąc na ryby

Niewiarygodne zdarzenie pod Parczewem! Człowiek zginął z powodu bobrów. Nie był to jednak żaden bezpośredni atak, tylko skutek kopania dołów nad rzeką. W ostatni piątek, 29 września na komendę w Parczewie zadzwonił wędkarz, który łowił ryby z kolegą w Siemieniu nad rzeką Tyśmienica. Mężczyzna powiedział, że jego znajomy wpadł do dołu i nie daje oznak życia. Podczas tragedii znajomi na chwilę rozdzielili się, a potem jeden z mężczyzn odnalazł zwłoki drugiego. Policjanci z komendy w Parczewie nie podają, jak dokładnie zginął mężczyzna, ale wstępnie wykluczono udział osób trzech i potwierdzono udział... bobrów.

"Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. W sprawie zostało wszczęte postępowanie"

"Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek w Siemieniu. 72-letni mężczyzna utonął w rzece po tym, jak idąc na połów ryb, wpadł do dołu wykopanego przez bobry. Niestety jego życia nie udało się uratować. Ciało mężczyzny decyzją Prokuratora zabezpieczono do badań sekcyjnych" - czytamy na stronie parczewskiej komendy. "Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. W sprawie zostało wszczęte postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia" - dodają policjanci.

Sonda
Czy bobry powinny być pod ochroną?

To gad czy płaz? Jeśli znasz się na zwierzętach, to 8/10 punktów to minimum [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Żaba należy do:
Bobry całują się w wodzie