10-latek potrącony na parkingu przed sklepem. Dziecko z poważnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala

i

Autor: Policja Lubelska 10-latek potrącony na parkingu przed sklepem. Dziecko z poważnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala

Dramatyczne parkowanie

10-latek potrącony na parkingu przed sklepem. Dziecko z poważnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala

2023-02-27 11:45

Na jednym ze sklepowych parkingów w Tomaszowie Lubelskim 27-latka kierująca Audi podczas parkowania potrąciła 10-latka. Dziecko dostało się pod koła pojazdu. Z obrażeniami ciała chłopiec trafił do lubelskiego szpitala. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku.

W sobotę około godziny 17.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu dziecka przez samochód. Do zdarzenia doszło przy ulicy Łaszczowieckiej w Tomaszowie Lubelskim, na jednym ze sklepowych parkingów, gdzie obowiązuje strefa ruchu. - Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 27-letnia mieszkanka Lublina kierująca audi, podczas manewru parkowania, nie zauważyła przechodzącego przed swoim pojazdem 10-latka, w wyniku czego doszło do jego potrącenia - informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska. Chłopiec dostał się pod koła pojazdu i z poważnymi obrażeniami ciała trafił do lubelskiego szpitala.

- Z uwagi na rażące naruszenie przepisów drogowych, policjanci zatrzymali 27-latce prawo jazdy. Kobieta podczas zdarzenia była trzeźwa - dodaje oficer prasowa. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Sonda
Czy piesi powinni zawsze mieć pierwszeństwo na pasach?
13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie