Władimir Putin

i

Autor: Youtube.com

Wojna na Ukrainie to nie pierwszy haniebny wyczyn Putina. Wcześniej zdarzyło się to... Tysiące osób zginęło. Pamiętacie?

2022-02-25 10:11

Wojna na Ukrainie stała się faktem. Nad ranem 24 lutego 2022 zaczęły pojawiać się informacje o rosyjskich atakach na terytorium Ukrainy. O godzinie 04.09 zanotowano pierwsze wybuchy w Kramatorsku w Ukrainie, następnie spływały informacje o wybuchach w Kijowie, Charkowie i Odessie. To nie pierwsze haniebne wyczyny Putina, które szokują cały świat, a przede wszystkim są źródłem cierpienia wielu narodów. Zobaczcie, co wydarzyło się wcześniej. Jak dobrze pamiętacie te wydarzenia? Sprawdźcie!

Wojna na Ukrainie i inne haniebne wyczyny Putina

Putin nic sobie nie robi z konsekwencji i nakładanych na Rosję sankcji. Podjął decyzję, która zaważy na losie milionów ludzi. 24 lutego 2022 roku rozpoczął wojnę na Ukrainie. Rosyjskie wojska wjechały na terytorium Ukrainy, rozpoczęły się ataki bombowe z powietrza. Agresja ze strony Rosji wobec Ukrainy została oficjalnie potwierdzona przez przedstawiciela NATO. Przerażający jest fakt, że to nie pierwszy konflikt wywołany lub wspierany przez Rosję pod władzą Putina. W przeszłości jego decyzje doprowadziły już do śmierci tysięcy ludzi, niszczyły życie grup etnicznych i całych narodów. Tragiczne konsekwencje działań Putina ponosili także obywatele Rosji. Przypominamy najbardziej haniebne wyczyny Putina. Pamiętasz je wszystkie? Sprawdź się w naszym teście poniżej.

Wojna na Ukrainie to nie pierwszy haniebny wyczyn Putina. Wcześniej zdarzyło się to... Tysiące osób zginęło

Pytanie 1 z 10
Rosja czynnie zaangażowała się we wsparcie jednej ze stron konfliktu w czasie wojny o Górski Karabach. Między innymi przekazała dostawy broni warte prawie miliard dolarów:

Wojna na Ukrainie: relacja na żywo

Na se.pl na bieżąco śledzimy sytuację na Ukrainie. Przez 24 godziny na dobę nasi dziennikarze zbierają i weryfikują informacje dotyczące wojny na Ukrainie. Najnowsze informacje dotyczące rosyjskich ataków, toczących się walkach i bombardowaniach, a także reakcji społeczności międzynarodowej i polskiego rządu znajdziesz w naszej relacji na żywo: Wojna na Ukrainie. Inwazja Putina ruszyła. Dziesiątki ofiar, bombardowane miasta. [RELACJA NA ŻYWO]

Pierwsze relacje oraz zdjęcia z zaatakowanej Ukrainy są wstrząsające. Na Twitterze pojawia się bardzo wiele wpisów na ten temat. Trzeba być jednak bardzo czujnym! Niektóre z nich to zwykłe fake newsy, które mają za zadanie wprowadzać chaos i siać strach.

Sonda
Czy Polska powinna pomóc uchodźcom z Ukrainy?