SPALILI się żywcem! SERIA tragicznych odkryć W ZGLISZCZACH domów na Zamojszczyźnie

2020-05-25 10:08 mt
W zgliszczach mieszkania w Szczebrzeszynie znaleziono zwłoki
Autor: KWP Lublin

Przerażające. Seria tragicznych i makabrycznych odkryć w zgliszczach domów na Zamojszczyźnie. W ostatnim czasie dwie osoby zginęły w wyniku pożarów. Policja bada okoliczności tych tragedii. Co tam się stało? W piątek spłonęło mieszkanie w Szczebrzeszynie, a kilka dni temu pożar strawił dom w miejscowości Krzak.

Dramatyczny finał pożaru w Szczebrzeszynie (pow. zamojski). Ogień wybuchł w piątek, ok. godz. 17.00, w kamienicy przy ul. Zamojskiej 11.

Na miejsce przybyli strażacy i przystąpili do działań ratowniczo-gaśniczych. W spalonym mieszkaniu znaleziono ciało 61-letniego mężczyzny, mieszkańca lokalu – relacjonuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zobacz też: Bełcząc: PRZERAŻAJĄCY wypadek. Kierowca WYPADŁ z auta. 40-latek ZGINĄŁ na miejscu

Po piątkowej tragedii ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności dramatu. To w dużej mierze zadanie biegłych z zakresu pożarnictwa. Ich opinia będzie kluczowa.

Prawdopodobną przyczyną tego pożaru mogło być zaprószenie ognia przez osoby dorosłe – mówią zamojscy strażacy. Ich działania trwały pięć i pół godziny.

Kilka dni wcześniej na Zamojszczyźnie doszło do podobnej tragedii. W środę ogień zajął dom jednorodzinny w miejscowości Krzak (gmina Nielisz).

W czasie akcji ratowniczo-gaśniczej w środku znaleziono zwłoki 80-letniej kobiety.

Tragiczny pożar domu w miejscowości Krzak
Autor: KWP Lublin Tragiczny pożar domu w miejscowości Krzak

W tej sprawie także trawa postępowanie policji i prokuratury. Śledczy chcą wyjaśnić wszystkie okoliczności i przede wszystkim przyczyny tragedii.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.