Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy 3 czerwca 2021 w Lublinie?

i

Autor: Pixabay/StockSnap Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy 3 czerwca 2021 w Lublinie?

Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy 3 czerwca 2021 w Lublinie?

2021-06-03 10:46

Które sklepy są otwarte w Boże ciało w Lublinie? Gdzie zrobić zakupy 3 czerwca 2021 roku, jeśli zabraknie nam podstawowych produktów? Czwartek, 3.06 to Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – jedno z najważniejszych świąt w Kościele katolickim, a w całej Polsce dzień ustawowo wolny od pracy. Tego dnia wiele osób ma wolne, ale z tego samego przywileju korzystają też pracownicy większości sklepów, dyskontów, super- i hipermarketów czy galerii handlowych w Lublinie. Gdzie możemy zrobić zakupy w Boże Ciało 2021? Które sklepy w Lublinie są dziś otwarte? Zobacz listę i informacje o godzinach otwarcia sklepów w Boże Ciało w Lublinie.

Jakie sklepy są otwarte w Boże Ciało w Lublinie? Gdzie dziś możemy zrobić zakupy? Które sklepy są otwarte 3 czerwca i w jakich godzinach pracują? Czwartek, 3.06, to Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, a w Polsce święto wolne od pracy. Dla wielu osób to początek długiego weekendu, który wypełni lenistwo, grillowanie i spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Co zrobić, jeśli w Boże Ciało będziemy chcieli kupić podstawowe produkty do domu albo artykuły spożywcze? Gdzie i jak się ratować, jeśli zabraknie nam czegoś na grilla? Sprawdź listę sklepów otwartych w Lublinie w Boże Ciało 2021.

Zobacz też: Boże Ciało 2021 w Lublinie. Procesje zablokują miasto? Plan procesji 3.06 w Lublinie

3 czerwca, Boże Ciało, to dzień ustawowo wolny od pracy. Oznacza to, że duże sklepy spożywcze, dyskonty i super- oraz hipermarkety nie pracują. W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa nie zrobimy zakupów w takich marketach i popularnych sieciach, jak:

  • Biedronka,
  • Lidl,
  • Stokrotka,
  • Auchan,
  • Carrefour,
  • Kaufland.
Grill – rodzaje, jaki powinien być dobry grill?

Gdzie możemy zrobić zakupy w Boże Ciało? Jakie sklepy będą otwarte 3 czerwca w Lublinie? Jedna nadzieja to: niewielkie sklepy spożywcze, Żabki i sklepy na stacjach benzynowych. Te pierwsze mogą działać, gdy za ladą stanie sam właściciel. Część sklepów decyduje się na pracę w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Sieć sklepów Żabka przyzwyczaiła nas już do tego, że sklepy najemców są otwarte także w święta. W Boże Ciało może być podobnie, choć decyzję o otwarciu konkretnego punktu oraz godzinach pracy podejmują najemcy konkretnych Żabek.

W Boże Ciało w Lublinie otwarte są też sklepy na stacjach paliw – tam także możemy wybrać się po zakupy 3 czerwca – zwłaszcza w trasie. Najpotrzebniejsze leki kupimy w aptekach dyżurnych i całodobowych na terenie Lublina: Krakowskie Przedmieście 23, Obywatelska 4/6/8, Wallenroda 2E, Zana 27/1.