Rozpoznali go po dziecięcym plecaku

i

Autor: Mat. Policji

Zrobił coś strasznego

Pomazał pisakiem ścianę. 48-latek pójdzie siedzieć na osiem lat?

2023-01-18 11:47

Policjanci z Lublina bardzo szybko namierzyli sprawcę, który pomazał pisakiem ścianę Teatru Starego we czwartek, 12 stycznia. Mężczyznę udało się błyskawicznie zatrzymać, ponieważ w czasie dewastowania budynku, miał na sobie charakterystyczny tornister. 48-latkowi grozi osiem lat więzienia.

48-latek ubrany w czerwoną kurtkę i dżinsowe spodnie za cel wziął sobie budynek Teatru Starego w Lublinie. Mężczyzna postanowił "ozdobić" ścianę budynku bazgrołami. Na szczęście jego niemądry pomysł zauważył świadek, który dokładnie zapamiętał twarz wandala oraz zrobił mu zdjęcia. Policjanci z Lublina nie mieli większych problemów z identyfikacją 48-latka. - Mieszkaniec Lublina wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty z ustawy o ochronie zabytków. Decyzją śledczych trafił pod dozór Policji. Grozi mu nawet 8 lat więzienia - czytamy na stronie lubelskiej policji. Do zdarzenia doszło w czwartek, 12 stycznia, po godzinie 12. Zdjęcia mężczyzny z prośba o pomoc w jego ujęciu na swoim profilu na Facebooku umieścił Teatr Stary w Lublinie.

Sonda
Czy kary za zniszczenie mienia powinny być wyższe?
Zniszczenie rolety antywłamaniowej sklepu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE