Magda Gessler

i

Autor: Akpa Magda Gessler

Kuchenne rewolucje

Pełno w sieci zamknięte po "Kuchennych rewolucjach". Właściciele z rewizytą u Magdy Gessler. Pierwsza taka sytuacja w historii programu!

2022-09-22 20:20

Pełno w sieci w Puławach to dawna restauracja Cudnie, która przeszła "Kuchenne rewolucje". To miał być początek nowego, lepszego rozdziału w historii lokalu, sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót. Jakie były opinie o Pełno w sieci podczas finałowej kolacji? Dlaczego restauracja została zamknięta? Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii programu!

Pełno w sieci zamknięte. Jakie były opinie po "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler?

Restauracja Cudnie w Puławach zmieniła nazwę na Pełno w sieci po "Kuchennych rewolucjach". Choć z początku wszystko zwiastowało wielki sukces odmienionego lokalu, sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Gdy Magda Gessler miała wrócić do Puław sprawdzić, jak radzi sobie Pełno w sieci po "Kuchennych rewolucjach", okazało się, że restauracja została zamknięta. Zamiast tego, to właściciele złożyli wizytę znanej restauratorce. Fani programu nie przypominają sobie takiej sytuacji! Sama Magda Gessler była zdziwiona, że tak potoczyły się losy lokalu. Decyzja właścicieli o zamknięciu restauracji była o tyle zaskakująca, że opinie o Pełno w sieci po "Kuchennych rewolucjach" były naprawdę dobre! Poniżej przytaczamy wybrane z nich:

  • - Ciekawy wystrój, miła obsługa, bardzo smaczny pstrąg. Jedyny minus, to czas oczekiwania, ale może to kwestia ssania w żołądku. Tak czy inaczej polecajka! Z chęcią wrócę! - zapewnia Sylwia.
  • - Pulpety z karpia to chyba nejleosze danie jakie kiedykolwiek jadłem. Polecam - dodaje Piotr.
  • - Jedzonko mistrzostwo świata. Kuchenne rewolucje zrobiły swoje nowe menu i wystrój sztosik napewno na wielki plus. Pstrąg petarda, koperkowa z kluseczkami wymiata. Smaczne jedzonko w klimatycznym lokalu warte polecenia. Jeszcze warto wspomnieć że obsługa miła a szczególnie kelner mistrz - uważa Dariusz.
  • - Oczywiście odwiedziłem restauracje z powodu wcześniej wizyty pani Gessler, na samym wstępie szczerze długi czas oczekiwania na dania, ponad 45 minut, jednakże smak dań zrekompensował ten dłużacy się czas. Najlepsza zupa koperkowa jaka jadłem, tatar też bardzo pyszny, zamiast zwykłego masła poleciłbym delikatne masełko czosnkowe. Pstrag jak najbardziej także bardzo pyszny, jednie brakowało do niego cytryny. Polecam odwiedzić i samemu spróbować bo warto, mam nadzieje że niektóre uwagi dojdał do właścicieli - dodaje Wacław.

Jesteś fanem Magdy Gessler? Przeczytaj koniecznie: Kiedyś były tutaj "Kuchenne Rewolucje", dziś to ruina! Zapomniana restauracja w Czeladzi [ZDJĘCIA]

Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?

Pełno w sieci: menu Magdy Gessler i ceny po "Kuchennych rewolucjach"

Co znalazło się w menu Magdy Gessler w odmienionej restauracji Pełno w sieci? Jakie były ceny po "Kuchennych rewolucjach"? Niestety, nie wiadomo, co dziś byłoby w karcie Pełno w sieci, ponieważ restauracja została zamknięta. Po wizycie Magdy Gessler specjalizowała się w rybach oraz w cielęcinie. Po "Kuchennych rewolucjach" można było w niej zjeść między innymi (wybrane pozycje z menu wraz z cenami):

  • klopsy z karpia pożydowsku - 37 zł
  • faworki z karpia - 33 zł
  • pierogi z cielęciną - 31 zł
  • kotlet drobiowy po lubelsku - 34 zł
Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!