Małżeński dramat na Lubelszczyźnie. 29-latka może na dożywocie trafić za kraty

i

Autor: KMP Biała Podlaska Małżeński dramat na Lubelszczyźnie. 29-latka może na dożywocie trafić za kraty

Dźgnęła nożem męża

Małżeński dramat na Lubelszczyźnie. 29-latka może na dożywocie trafić za kraty

2023-04-12 12:56

Za usiłowanie zabójstwa odpowie 29-latka, która ugodziła nożem swojego męża. Sąd zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt. Grozi jej dożywocie za kratami. - Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia - informuje oficer prasowa KMP Biała Podlaska.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednej z miejscowości w gminie Janów Podlaski. Po godzinie 22 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze, podczas której ranny został mężczyzna. Policjanci udali się na miejsce. - Mieszkaniec gminy został raniony nożem podczas kłótni z żoną. Pokrzywdzony trafił do pod opiekę lekarzy natomiast 29-latka została zatrzymana do wyjaśnienia - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa KMP Biała Podlaska.

Czytaj też: 21-latek nie żyje. Zaginął tuż przed świętami. Tragiczne odkrycie przy silosach zbożowych. Co się stało?

W chwili zatrzymania kobieta była kompletnie pijana. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Wobec 29-latki zastosowano tymczasowy areszt. Grozi jej nawet dożywocie za kratami.

Sonda
Czy jako mężczyzna doświadczyłeś kiedyś przemocy ze strony żony?
Tragiczny pożar w Choroszczy. Nie żyje ojciec i 3 dzieci