Łuków. 18-latek szalał na motocyklu. Wszystko się nagrało. Nie potrafił tego wytłumaczyć [WIDEO]

i

Autor: KPP Łuków Łuków. 18-latek szalał na motocyklu. Wszystko się nagrało. Nie potrafił tego wytłumaczyć [WIDEO]

Na jednym kole

Łuków. 18-latek szalał na motocyklu. Wszystko się nagrało. Nie potrafił tego wytłumaczyć [WIDEO]

2023-08-01 8:39

Patrząc na takie nagrania można pomyśleć, że niektórzy po prostu nie powinni mieć prawa jazdy. Policjanci z Łukowa (woj. lubelskie) zatrzymali 18-letniego kierowcę motocykla, który jeździł po mieście na jednym kole. Nie potrafił wyjaśnić funkcjonariuszom, dlaczego to robił. Teraz czeka go ponowny egzamin na prawo jazdy.

Policjanci otrzymali na swoją skrzynkę e-mail zdjęcia, na których było widać motocyklistę jadącego na jednym kole. - Powiadomieni o "wyczynach" motocyklisty policjanci z łukowskiej drogówki, sprawdzili zapis kamer miejskiego monitoringu i bardzo szybko ustalili właściciela motocykla marki Honda CBR125. Okazało się, że kierował nim 18-latek z gminy Stanin - informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z KPP Łuków.

Czytaj też: 32-latek mimo zakazu wsiadł na motocykl. Tragiczna śmierć. "Zjechał na krawężnik ścieżki rowerowej"

Mężczyzna nie zważając na natężenie ruchu i innych kierowników kilkakrotnie, w różnych miejscach miasta, jechał motocyklem tylko na tylnym kole. - 18-latek nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania - dodaje oficer prasowy. Mężczyzna został ukarany mandatem, a na jego konto wpłynęło 30 punktów karnych. Wkrótce 18-latek ponownie będzie musiał zdać egzamin na prawo jazdy kategorii A1.

Motocyklista wyleciał w powietrze. Szczątki maszyny rozsypały się po ulicy
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?