Loteria "Rozlicz PIT w Lublinie" dobiegła końca. Wiemy, kto wylosował samochód [AUDIO, WIDEO]

2020-06-30 17:17 Mateusz Kasiak
Znamy laureató loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Autor: Mateusz Kasiak Katarzyna Morawska (zwyciężczyni nagrody głównej), prezydent Krzysztof Żuk

Rozliczyli PIT w Lublinie. Teraz dostali nagrody. A do wygrania były m.in. tablety, nawigacje, rowery, hulajnogi elektryczne i po raz pierwszy samochód. Auto hybrydowe wylosowała pani Katarzyna Morawska z Lublina.

Rozdanie nagród odbyło się dzisiaj po południu przed Trybunałem Koronnym. - Jestem szczęśliwa - mówiła laureatka, kiedy otrzymała kluczyki do samochodu.

Niemniej szczęśliwi byli inni nagrodzeni. - Po raz pierwszy coś wygrałam. To nawigacja. Na samochód przyjdzie czas. Warto rozliczać się w Lublinie - cieszyła się Agnieszka Chęckiewicz-Cynkusz.

Mimo że w tej edycji wzięło udział czterokrotnie więcej osób niż w poprzedniej, z powodu epidemii koronawirusa akcja musiała być kilkukrotnie przedłużana. Plebiscyt ma jednak sens i będzie kontynuowany - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

- Ideą akcji jest współodpowiedzialność nas wszystkich. Mieszkamy tam, gdzie dokonujemy życiowych wyborów. Pracujemy w Lublinie, nasze dzieci uczą się w Lublinie, tutaj chodzą do przedszkoli i żłobków. W Lublinie korzystamy z oferty kulturalnej. Miasto w dużej mierze finansuje to, co jest atrakcyjne dla naszych mieszkańców i przyjezdnych z podatków. Apelujemy więc o rozliczanie PIT-u w Lublinie - powiedział prezydent Żuk.

Wartość wszystkich 27 nagród rzeczowych wyniosła prawie 90 tysięcy złotych.

W miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” mogli wziąć wszyscy mieszkańcy Lublina składający deklarację podatkową za 2019 rok. W drugiej edycji zgłosiło się 7971 mieszkańców, czyli czterokrotnie więcej niż w pierwszej, w której wpłynęło ok. 2000 zgłoszeń.

Dużą popularnością cieszyły się formularze internetowe – w wersji elektronicznej wpłynęło 7888 prawidłowo nadesłanych zgłoszeń, zaś drogą tradycyjną 83 prawidłowo wypełnionych formularzy papierowych.

Rozlicz PIT w Lublinie. Posłuchaj relacji z rozdania nagród:
Wygrała samochód za rozliczenie PIT-u w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.