WYDARZENIA

Jarmark Inspiracji w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie. Zobacz zdjęcia

2023-09-10 19:30

Tegoroczny Europejski Festiwal Smaku w Lublinie dobiegł końca. W ramach wydarzenia na Starym Mieście odbył się Jarmark Inspiracji, podczas którego wystawcy oferowali mnóstwo smacznych dań i produktów oraz rękodzieło. W programie EFS znalazło się także wiele innych wartych uwagi punktów, w tym np. pokazy podawania ostryg, warsztaty i koncerty.

Europejski Festiwal Smaku to impreza kulinarna, podczas której można degustować potrawy z różnych części świata. W tym roku wydarzenie to trwało od 4 do 10 września. W programie, poza atrakcjami kulinarnymi, znalazły się także inne ciekawe punkty. Wśród nich były między innymi: wystawy, koncerty, projekcje filmowe, występy artystyczne, konkursy, pokaz mody renesansowej i wiele innych!

Ostrygi na lubelskim Rynku, czyli Europejski Festiwal Smaku zaprasza do Lublina

Pozostając jednak przy typowo kulinarnych elementach zajrzeliśmy na stoiska Jarmarku Inspiracji, jaki w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku trwał od środy na lubelskim Starym Mieście. Można było tam znaleźć między innymi potrawy z różnych stron świata, wyroby piekarnicze, miody oraz nalewki. Nie brakowało również rękodzieła!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w powyższej galerii!

Sonda
Czy lubisz tradycyjne jarmarki?