Pod Chełm przylecą samoloty na wyjątkową wystawę

i

Autor: Jonathan Zander, CC-BY-SA-3.0, wikipedia.org Pod Chełm przylecą samoloty na wyjątkową wystawę

Chełm: Pokazy lotnicze [PROGRAM, ATRAKCJE]

2015-09-25 10:37

Zawody samolotowe, pokazy i wystawy maszyn lotniczych. W Depułtyczach Królewskich zbiorą się fani podniebnych atrakcji.

Przez najbliższy weekend w Depułtyczach Królewskich odbywać się będą XXXV Ogólnopolskie Zawody Samolotowe upamiętniające Zdzisława Dudzika.

Najwięcej atrakcji na fanów lotnictwa czeka w sobotę, 26 września. W okolicach Chełma odbywać się będzie Finał Ogólnopolskich Zawodów Samolotowych

Dodatkową i jedną z największych atrakcji będą skoki spadochronowe czy spotkanie przy samolocie zabytkowym Boeing Sterman.Na wyjątkową wystawę przylecą niecodzienne maszyny m.in. z Aeroklubu lubelskiego.

Na najmłodszych pasjonatów lotnictwa przygotowany będzie plac zabaw.

Najwięcej atrakcji na fanów lotnictwa przygotowanych jest na sobotę, 26 września

i

Autor: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie Najwięcej atrakcji na fanów lotnictwa przygotowanych jest na sobotę, 26 września

Swoje drzwi dla chętnych otwiera także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie. Przez cztery godziny od 12.00 do 16.00 będzie można zwiedzać laboratoria naukowe uczelni.

Ogólnopolskie Zawody Samolotowe trwać będą do 26 września. Wszystkie pokazy odbywają się na lotnisku w Depułtycze Królewskich. Wstęp na lotniskową strefę kibica jest bezpłatny. Podniebne atrakcje czekają od 10.00 do 17.00.