Burzec: 4-letni Marek NIE ŻYJE. Ciało wyłowiono ze stawu. Tragiczny finał poszukiwań

2020-06-02 17:54 MTA

Burzec: 4-letni Marek nie żyje. Ciało chłopca wyłowiono ze stawu. Tragiczny finał poszukiwań! Nurkowie odnaleźli zwłoki czterolatka w pobliskim stawie. Od kilku godzin trwała akcja poszukiwawcza. Chłopiec przed południem wymknął się z podwórka przez uchyloną bramkę i zaginął... Finał sprawy jest najbardziej tragiczny z możliwych.

W akcję poszukiwawczą czteroletniego Marka z Burca na Lubelszczyźnie błyskawicznie włączyli się policjanci, strażacy, inne służby mundurowe i okoliczni mieszkańcy. Przeczesywanie pobliskich lasów i pól trwało wiele godzin. Niestety, finał jest tragiczny.

Niestety, nie mam dobrych wiadomości. Nurkowie odnaleźli ciało chłopca w jednym z pobliskich stawów – informuje asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było utonięcie.

Przypomnijmy, czterolatek zaginął dziś przed południem. Wymknął się z terenu posesji przez uchyloną furtkę. Rodzina nie mogła go znaleźć, więc zawiadomiła policję. Ruszyła gigantyczna akcja poszukiwawcza, której przebieg opisywaliśmy we wcześniejszym artykule.

W próbę odnalezienia chłopca zaangażowały się dziesiątki policjantów, strażaków, innych służb mundurowych. Pomagali też okoliczni mieszkańcy. Do akcji włączono psy tropiące, drona i helikopter. Okoliczne stawy przeczesywali płetwonurkowie. To właśnie oni dokonali tragicznego odkrycia.

Policja rozpoczęła śledztwo, które ma odtworzyć ostatnie godziny i wyjaśnić wszystkie okoliczności tragedii.

Zobacz też: Stare Komaszyce: 29-latka NIE ŻYJE. KOSZMARNY WYPADEK pod Opolem Lubelskim

– Do akcji poszukiwawczej zostali skierowani płetwonurkowie z Policji i Straży Pożarnej, którzy sprawdzali znajdujący się w tej miejscowości staw. Ciało chłopca zostało wyłowione około godz. 17:00 przez płetwonurków ze zbiornika wodnego oddalonego około 300 metrów od domu – informuje sierż. szt. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.