33-latek nie żyje. Kolejna tragedia w Lublinie

i

Autor: Policja Lublin 33-latek nie żyje. Kolejna tragedia w Lublinie

Mężczyzna zmarł w szpitalu

33-latek nie żyje. Kolejna tragedia w Lublinie

2023-01-10 7:46

W Lublinie doszło do kolejnego tragicznego wypadku, w którym zginął młody człowiek. W poniedziałek (9 stycznia) na ulicy Krężnickiej 33-letni mężczyzna został potrącony przez BMW. Pieszy trafił do szpitala, ale jego życia nie udało się uratować.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-latek jadąc od miejscowości Krężnica Jara w kierunku ul. Janowskiej, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym, potrącił przodem pojazdu pieszego, który według relacji kierowcy znajdował się na środku jezdni i próbował przejść z jego prawej strony na lewą - informuje oficer prasowy KMP w Lublinie. Do wypadku doszło na wysokości pętli autobusowej. Z ustaleń policjantów wynika, że pieszy nie miał odblasków. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego wypadku. - Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i noszenie elementów odblaskowych - przypominają policjanci.

5 stycznia w Lublinie audi A4 zjechało z drogi i uderzyło w słup przydrożnej latarni. Na miejscu zginął kierujący pojazdem 18-latek oraz dwójka pasażerów: 16-letnia dziewczyna i 17-letni chłopak. W aucie była jeszcze jedna osoba. To 17-latek, którego w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala.

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!