20-latkowi grozi dożywocie. Potworna zbrodnia na osiedlu w Chełmie

i

Autor: KMP Chełm 20-latkowi grozi dożywocie. Potworna zbrodnia na osiedlu w Chełmie

Zabójstwo w Chełmie

20-latkowi grozi dożywocie. Potworna zbrodnia na osiedlu w Chełmie

2023-07-04 10:36

Dożywocie za kratkami grozi 20-latkowi z Chełma, który śmiertelnie ranił nożem 36-latka. Do zdarzenia doszło nocą na osiedlu Cementowni w Chełmie (woj. lubelskie). Mężczyzna ukrywał się, ale po kilkunastu godzinach sam zgłosił się do komendy.

Do zbrodni doszło w nocy z piątku na sobotę (30.06/1.07) na ulicy Wołyńskiej w Chełmie. 36-latek został kilkukrotnie raniony nożem w klatkę piersiową przez młodego mężczyznę. Mężczyznę reanimowali ratownicy, ale niestety nie udało się go uratować. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. - Po tym zdarzeniu zaczął się ukrywać. Jego poszukiwaniem zajęli się chełmscy kryminalni. W sobotę wieczorem sam zgłosił się do chełmskiej komendy. Został osadzony w policyjnym areszcie.  Okazało się, że 20-latek był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz narkotykowe - dodaje komisarz Ewa Czyż z KMP Chełm.

20-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chełmie, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. We wtorek zapadnie decyzja w tej sprawie. Mężczyźnie grozi dożywocie za kratami.

Kim jest podejrzany o zabójstwo Anastazji?
Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Listen on Spreaker.