15-letni chłopiec nie żyje. Tragedia w gminie Leśniowice. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

i

Autor: KMP Chełm 15-letni chłopiec nie żyje. Tragedia w gminie Leśniowice. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Tragiczny wypadek

15-letni chłopiec nie żyje. Tragedia w gminie Leśniowice. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

2023-08-01 10:39

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek (31.07) w gminie Leśniowice. 15-latek na motocyklu uderzył w mercedesa. Na miejscu prowadzono reanimację, ale życia chłopca nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek w Majdanie Leśniowskim w gminie Leśniowice. W poniedziałek około godz. 17 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem typu cross 15-latek uderzył w bok mercedesa, którym kierował 73-latek. Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wykonywał manewr skrętu w lewo na teren prywatnej posesji - przekazała nam komisarz Ewa Czyż z KMP Chełm.

Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji życia nastolatka nie udało się uratować. Wiadomo, że kierujący mercedesem był trzeźwy. - Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszystkie bliższe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze - dodaje komisarz Czyż.

Czytaj też: 32-latek mimo zakazu wsiadł na motocykl. Tragiczna śmierć. "Zjechał na krawężnik ścieżki rowerowej"

Grób Patryka P. sprawcy wypadku na Moście Dębnickim 5 dni po pogrzebie
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?