Zbrodnie w Lublinie: TOP 5 historii mrożących krew w żyłach! [GALERIA]

2016-01-25 11:55 Karolina Szponar

Morderstwo w satanistycznym obrzędzie młodego biskupa lubelskiego, uprowadzenie i zabójstwo nastolatki z arystokratycznego rodu. Te historie wydarzyły się w Lublinie i do dziś przyprawiają o ciarki. Poznajcie TOP 5 kryminalnych historii, które przyprawią Was o dreszcze.  

Na kartach zapisane są nie tylko kościelne skandale, ale również historie najlepszych glin Lublina podrywających panienki. Wszystkie osnute grozą tajemniczości i zatopione we krwi niewinnych.

Możecie zanurzyć się w historie z okresu międzywojnia, a nawet współczesności. Tajemnicze i mroczne wyprawy przez lubelskie pałace, cmentarze czy mroczne zaułki Starego Miasta. Siadając wygodnie we własnym fotelu możecie przenieść się do Lublina, który znacie z codziennej drogi do pracy i w bruku ulic odnaleźć prawdziwą grozę.

Wspólnie z Adamem Szają, dziennikarzem, wydawcą i redaktorem portalu Smak Książki przygotowaliśmy dla Was listę pięciu największych, najstraszniejszych historii kryminalnych, których akcja rozgrywa się w Lublinie. To nie tylko literacka fikcja, lecz zapis drugiej, mrocznej strony miasta. Sprawdźcie je wszystkie w naszej galerii!

Lubicie czytać? Zajrzyjcie na fanpage Smaku Książki na Facebooku