Zbiórka dla zwierzaków ze schroniska [GALERIA] Zimą potrzeba miłości

2015-12-01 13:11

Karmę, ciepło i zabawki możecie podarować zwierzętom ze schroniska w Krzesimowie. Poza rzeczami umożliwiającymi przeżycie zimy, potrzeba im miłości.  

Czego potrzebują zwierzaki?

Karmy zarówno suchej, jak i w puszkach, dla szczeniąt, psów starszych, karm leczniczych oraz różnego rodzaju kasz, makaronów i ryży. Rzeczy dających ciepło: koców, kołder czy ręczników. Potrzebne jest wszystko czym można ocieplić budy i legowiska, więc mogą być to także rzeczy używane.

Każdy zwierzak potrzebuje miłości i zabawy. Kiedy wolontariusze i opiekunowie nie mogą się wystarczająco długo zajmować danym zwierzakiem potrzeba im zwykłych zabawek. Kotom i psom przydadzą się maskotki, zabawki, gryzaki, smycze, miski, a nawet używane garnki.

IV Zimowa Zbiórka na rzecz Schroniska w Krzesimowie odbędzie się w czwartek i piątek, 3-4 grudnia w godzinach 8.00 – 16.00 w Collegium Veterinaium przy Akademickiej 12.

Zobacz w galerii powyżej kto mieszka w schronisku w Krzesimowie i szuka domu.

Jeśli chcielibyście pomóc lub poznać zwierzaki to więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 500-508-299 lub na miejscu w schronisku. Zgłaszać się tam można codziennie po godzinie 14.00. Przed przyjazdem do schroniska warto telefonować. Adres schroniska to Krzesimów Gajówka 237, gmina Mełgiew.