ZAGINĄŁ Mirosław Futa z Biskupic. 29-latek przepadł bez wieści. Policja prosi o pomoc!

2020-07-07 18:50 Marek Targoński
ZAGINĄŁ Mirosław Futa z Biskupic. 29-latek przepadł bez wieści. Policja prosi o pomoc!
Autor: KWP Lublin

Mirosław Futa z Biskupic (pow. świdnicki) pod Piaskami zaginął w marcu. Od kilku miesięcy nie udało się go odnaleźć. 29-latek przepadł bez wieści. Policja prowadzi akcję poszukiwawczą i prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Przyjrzyjcie się i podajcie dalej!

Zaginiony to Mirosław Futa (29 lat) z Biskupic (pow. świdnicki) na Lubelszczyźnie.

Mężczyzna wyszedł z domu w marcu i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Dwa odebrane prawka podczas jednej kontroli

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Policjanci ze świdnickiej komendy koordynują poszukiwania mężczyzny i proszą o pomoc w jego odnalezieniu. Liczy się każda informacja, która może pomóc śledczym. Mundurowi zdecydowali się na publikację wizerunku i rysopisu zaginionego Mirosława Futy.

Zaginął Mirosław Futa [RYSOPIS]

Jak informują policjanci, mężczyzna ma 176 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie, ciemnie włosy, zielone oczy, uzębienie pełne. Znaki szczególne to blizna na prawej ręce od zewnętrznej strony po zabiegu chirurgicznym oraz tatuaż na lewym udzie lub łydce z wizerunkiem czaszki.

Informacje na temat aktualnego miejsca pobytu mężczyzny można przekazywać telefonicznie: (81) 749 42 10 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer 112.