Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła

i

Autor: Pixabay/policja Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła

Ktokolwiek widział

Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła

2023-03-23 20:31

Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła Pawlasa. Nastolatek w nocy z 21 na 22 marca wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Zaginiony 14-latek nie nawiązał również kontaktu z nikim z bliskich. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach Pawła. Każda informacja o możliwym miejscu pobytu nastolatka jest na wagę złota.

Zaginął Paweł Pawlas

Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła Pawlasa z Czernięcina Głównego w pow. biłgorajskim. Nastolatek w nocy z wtorku na środę (21 na 22 marca) wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Niestety, Paweł do tej pory do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego 14-latka

  • wzrost: 178 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: ciemne, proste, z charakterystyczną grzywką na czoło

W dniu zaginięcia nastoletni Paweł ubrany był w czarno-czerwoną bluzę z kapturem, czarny plecak, czarne jeansy oraz czarne buty adidasy.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Biłgorajscy policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 14-latka. - Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 22 10. Informację można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo - przekazała asp. Joanna Klimek z policji w Biłgoraju.

Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła

i

Autor: Policja Lubelska Wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?