Wysyłała księdzu NAGIE ZDJĘCIA córki. Zrobiła to, by się zemścić? Szczegóły SKANDALU

2020-07-09 9:33
Wysyłała księdzu NAGIE ZDJĘCIA córki. Zrobiła to, by się zemścić? Szczegóły SKANDALU
Autor: pixabay.com/kisistvan77

Szczegóły skandalu, który wstrząsnął Kurowem na Lubelszczyźnie, są równie przerażające, jak czyny, o które śledczy oskarżają 39-letnią matkę i byłego proboszcza. Kobieta wysyłała księdzu... nagie zdjęcia własnej córki. Czy zrobiła to, by się zemścić? Co tam się stało?!

On wysyłał jej swoje nagie zdjęcia, a ona jemu... zdjęcia rozebranej i pozującej wyzywająco córki?! Kolejne ustalenia w sprawie skandalu w Kurowie. Były proboszcz tamtejszej parafii i 39-letnia matka, zostali oskarżeni o coś wręcz nieprawdopodobnego. Wkrótce ruszy ich proces.

Super Raport 8 VII (goście: Radosław Fogiel - PiS, Sławomir Neumann PO, Łukasz Jankowski - prezes Okręgowej Izby Lekarskiej)

Sprawa lokalnie „wypłynęła” w marcu ubiegłego roku. Ksiądz proboszcz szybko pożegnał się z parafią. Śledczy podejrzewają, że duchowny przez dwa lata nękał nastolatkę, wysyłając jej nagie zdjęcia i namawiając do seksu. Jeszcze bardziej szokuje zachowanie matki 14-latki, która... sama wysyłała księdzu fotografie roznegliżowanej córki.

W lipcu 2019 oboje zostali aresztowani. Grozi im 10 lat więzienia.

Teraz Dziennik Wschodni wskazuje, co mogło kierować 39-letnią kobietą. Zrobiła to, by się zemścić?

Według ustaleń dziennika – ona i kapłan znali się od 10 lat, mieli bardzo bliskie relacje. Koniec końców ona poczuła się odrzucona i oszukana, choć nadal utrzymywali kontakt. On wysyłał jej nagie zdjęcia, prosząc o fotografie córki. Jej matka robiła to, co chciał. Dlaczego? Zdaniem dziennikarzy opisujących sprawę, mogło chodzić o chęć odwetu na kapłanie.

Powody i motywacje zarówno ex-proboszcza, jak i 39-letniej matki badała prokuratura, która szykowała akt oskarżenia, a teraz ich zachowanie oceni sąd. Sprawa wkrótce trafi na wokandę w Puławach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE