Uroczysty bal, a może domówka? Sprawdziliśmy gdzie mieszkańcy Lublina spędzą Sylwestra.

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com/CC0/geralt Uroczysty bal, a może domówka? Sprawdziliśmy gdzie mieszkańcy Lublina spędzą Sylwestra.

Uroczysty bal, a może domówka? Sprawdziliśmy, gdzie mieszkańcy Lublina spędzą Sylwestra! [AUDIO]

2018-12-28 9:40

Bal czy domówka? To pytanie zadaje sobie pewnie większość z nas przed poniedziałkową imprezą. Jak 2019 rok powitają lublinianie?

Niektórzy Sylwestra już dawno mają zaplanowanego, np. w górach czy nad morzem. Inni zorganizują coś spontanicznie. Do wyboru mamy bal, domówkę lub miejską zabawę. W tym roku Lublin powita Nowy Rok aż na dwóch scenach muzycznych i trzeciej, na której wystąpią sztukmistrze. Najważniejsze nie jest jednak gdzie, ale z kim spędzimy Sylwestra 2018.

Nasza reporterka sprawdziła jakie plany na Sylwestra mają lublinianie. Okazuje się, że większość z nich spędzi go z rodziną lub ze znajomymi i przyjaciółmi.

>>> Sklepy otwarte w Sylwestra i Nowy Rok w Lublinie [GODZINY OTWARCIA, SYLWESTER 2018/2019, NOWY ROK 2019]

- Ze znajomymi wynajęliśmy pub. Pewnie się czegoś napijemy, coś zjemy - mówi jeden z przepytywanych mieszkańców. - Ja jestem już z tego pokolenia, które wybawiło się już w Sylwestra na imprezach otwartych. Teraz zapraszamy przyjaciół i siedzimy przy dobrym szampanie, jedzeniu - dodaje inna lublinianka.

Co będą robić lublinianie w Sylwestra 2018? Posłuchajcie materiału reporterki Radia ESKA, Oli Mazur:

Czytaj także: Jaka będzie pogoda w Sylwestra 2018 i Nowy Rok w Lublinie? [PROGNOZA POGODY]

Zobacz WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE