Reprezentant Polski wyleczył się z koronawirusa! Sebastian Szymański jest już zdrowy

2020-07-03 21:56 Mateusz Sobiecki
Sebastian Szymański i Piotr Zieliński
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Sebastian Szymański i Piotr Zieliński

Polscy kibice ze zmartwieniem wyczekiwali kolejnych informacji o stanie zdrowia młodego reprezentanta Polski, Sebastiana Szymańskiego. Piłkarz Dynama Moskwa od kilkunastu dni męczył się z COVID-19. Jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, Sebastian Szymański wyleczył się z koronawirusa i jest już zdrowy. Ostatni wynik tekstu był już negatywny. - Seba Szymański wraca do ośrodka klubowego - mówi Mariusz Piekarski.

Niemal dwa tygodnie temu z rosyjskich mediów napłynęły bardzo niepokojące informacje. Piłkarz Dynama Moskwa i reprezentant Polski, Sebastian Szymański miał być jednym z kilku zawodników rosyjskiego klubu, który zakaził się koronawirusem. Na szczęście walkę z COVID-19 toczył dość spokojnie, bezobjawowo.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, Sebastian Szymański na całe szczęście jest już zdrowy. - Seba jest zdrowy, wraca do ośrodka klubowego. Nie będzie w izolacji. Dołączy do drużyny, a wkrótce do treningów - mówi cytowany przez "Wirtualną Polskę" Mariusz Piekarski, menedżer zawodnika.

Co najważniejsze, choroba nie zaatakowała płuc! Koronawirus obszedł się z Polakiem dość łagodnie - Szymański przez kilka godzin zmagał się z podwyższoną temperaturą. Na szczęście później więcej objawów już nie było.

ZAPOMNIANE zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Wiedzieliście, że na tym pozował? [ZDJĘCIA]

Sebastian Szymański w tym sezonie rosyjskiej Premier Ligi zagrał 21 spotkań. Zdobył jedną bramkę i zanotował jedną asystę.